Bestuur

bestuur2

Tijdens de Algemene Vergadering van 9 Juni 2018 is de samenstelling van het BIKAS-bestuur gewijzigd.
Ondervoorzitter voor Wallonië is nu Maurits Vreugde en Dirk Logghe is nu lid van het bestuur.

Even voorstellen ...


Als je op de foto klikt kun je (van sommige personen) meer informatie lezen.

Betty Moureaux

Voorzitter

Betty Moureaux
Tel: +32 (0)479555678
e-mail: info@bikas.be , betty@bikas.be

Karel Aerts

Ondervoorzitter Vlaanderen

Karel Arets
e-mail: karel@bikas.be

Maurits Vreugde

Ondervoorzitter Wallonië

Maurits Vreugde
e-mail: maurits@bikas.be

Daniel Hendrix

Penningmeester

Daniël Hendrix
e-mail: daniel@bikas.be

Peter David

Secretaris

Peter David
e-mail: peter@bikas.be

Irene Van Driessche

Redactie BIKAS tijdschrift

Irene Van Driessche
e-mail: irene@bikas.be

Omer D'Hondt

Webmaster

Omer D'Hondt
e-mail: omer@bikas.be

Andere Bestuursleden

Gyan Bahadur , Mariette Ballegeer-Valkenborghs , Marie-Jeanne Cohrs , Jean-Pierre Coppens , Dirk Logghe, Gaby Roegiers , José Smulders , Manjila Thapa , Carine Verleye , Jill Vervoort

bestuur2