Bestuur

bestuur2

Tijdens de Algemene Vergadering in Mei 2016 is de samenstelling van het BIKAS-bestuur gewijzigd. Ontslagnemend voorzitter Gaby Roegiers gaf de fakkel door aan Betty Moureaux. Ondervoorzitter voor Vlaanderen wordt Karel Arets. Voormalig ondervoorzitter Stefaan De Jonckheere blijft bestuurder.

Even voorstellen ...


Als je op de foto klikt kun je (van sommige personen) meer informatie lezen.

Betty Moureaux

Voorzitter

Betty Moureaux
Tel: +32 (0)479555678
e-mail: info@bikas.be , betty@bikas.be

Karel Aerts

Ondervoorzitter Vlaanderen

Karel Arets
e-mail: karel@bikas.be

Claude Van Collie

Ondervoorzitter Wallonië

Claude Van Collie
e-mail: claude@bikas.be

Daniel Hendrix

Penningmeester

Daniël Hendrix
e-mail: daniel@bikas.be

Peter David

Secretaris

Peter David
e-mail: peter@bikas.be

Irene Van Driessche

Redactie BIKAS tijdschrift

Irene Van Driessche
e-mail: irene@bikas.be

Omer D'Hondt

Webmaster

Omer D'Hondt
e-mail: omer@bikas.be

Andere Bestuursleden

Gyan Bahadur , Mariette Ballegeer-Valkenborghs , Marie-Jeanne Cohrs , Jean-Pierre Coppens , Stefaan De Jonckheere , Rik Dierckx , Gaby Roegiers , José Smulders , Manjila Thapa , Carine Verleye , Jill Vervoort , Maurice Vreugde

bestuur2